رفتن به بالا

تلفن : 09124946517 - 09122345989


آلاچیق
انتشار تصوير آلاچیق های ShadeFx در مجله TrendsReviewed by زهرا واعظی on Jun 30Rating: 4.0انتشار تصوير آلاچیق های ShadeFx در مجله Trends

آلاچیق‌های ShadeFx

مجله Trends در یکی از مقالات خود با موضوع هنر زیباسازی و منحصر به فرد جلوه‌دادن فضای سبز تصاویر مربوط به آلاچیق های ShadeFx را چاپ کرد. این مجله که در ایالات متحده آمریکا، نیوزلند، استرالیا، هند و خلیج آسیا منتشر می‌شود، تصاویری زیبا و الهام‌بخش از پروژه‌های طراحی منزل و شاهکارهای معماری را در معرض نمایش قرار میدهد. ما مرتباً با طراحان و معماران سر و کار داشته و در ارتباطیم.

تردیدی نیست که استعداد و قریحه ذاتی‌آنها در کشاکش سال‌های سال تحصیل در دانشگاه‌های برجسته و ممتاز پخته‌تر شده و به درجه‌ای از تکامل رسیده که می‌توانند در نهایت زیبایی و مهارت از آلاچیق ها به عنوان یک عنصر کلیدی در پروژه‌های طراحی فضای سبز بهره بگیرند. اگر گذرتان به گالری تصاویر ShadeFx افتاده باشد، بدون شک متوجه شده‌اید که لنز دوربین‌هایمان بر روی سیستم آلاچیق‌های ShadeFx زوم شده است. و فضای پیرامون آن در حاشیه تصویر واقع شده و نمود و جلوه چندانی در تصاویر ما ندارند.

آلاچیق

گه‌گاه برای حفظ حریم شخصی مشتریان خود این سیاست را در پیش میگیریم. اما واقعیت امر اینجاست که ما سازنده آلاچیق متحرک هستیم.  کاملاً طبیعی و منطقی‌ست که بخواهیم محصولاتی که از صمیم قلب برایمان عزیز بوده و به‌آنها عشق میورزیم، در مرکز توجه همگان قرار گرفته و خودنمایی کنند. با تمام این تفاسیر، زمانی که شما از محبوب خود در آبشار نیاگارا عکس میگیرید، لاجرم رد پایی از آبشار نیاگارا در تصاویر شما به چشم میخورد. این آلاچیق‌‌ها در نوع خود بی‌بدیل بوده و خوش میدرخشند.

آلاچیق

البته باید اقرار کرد، این عبارت نخستین بار در هالیوود بر سر زبان‌ها افتاد. نسخه اصلی این عبارت به اتومبیل لوکس و فاخری اشاره دارد که در دهه ٢٠ و ٣٠ میلادی در ایالت ایندیانای آمریکا ساخته شد و Duesenberg نام گرفت. این عبارت در اینجا به زیبایی مصداق پیدا می‌کند. فضای بیرونی این عبارت مثال بارزیست از یک تلاش خلاقانه و زیرکانه و در عین حال هنرمندانه در مقوله معماری فضای سبز.

طراح پروژه آلاچیق‌های ShadeFx

طراح این پروژه Katherine Spitz Associates است و جا دارد ما به او و مشتریان خوش ذوقش تبریک بگوییم به خاطر خلق چنین فضای زیبایی. این تصاویر چشم‌نواز خود گویای تمامی ناگفته‌هاست. نیازی به گزافه‌گویی نیست. اما زندگی کردن در این فضا و هنر سرگرم کردن و به وجد آوردن افراد تجمل‌گرایی که در این فضا به سر میبرند، کار ساده‌ای نبوده و در تخصص معماران فضای سبز زبده و با سلیقه‌ایست که می‌دانند چگونه با به کارگیری علم و هنر خویش روح بیننده را جلا بخشند.

آلاچیق

آلاچیق‌های متحرک ShadeFx کلیدی‌ترین عنصر این پروژه تلقی می‌شود. مساحت کل این محوطه ۷۵۸ فوت مربع است. آلاچیق‌‌ها یک هارمونی بی‌نظیر و ستودنی با سیستم گرمایش خطی و باریک محوطه ایجاد می‌کنند. المان‌های پایدارکننده این طرح کابل‌های فشار قوی می‌باشند. ساختار فوقانی را به حداقل می‌رساند و در نهایت رنگ سفید آلاچیق‌‌ها تصویر بهشت را در ذهن بیننده تداعی می‌کند.

آلاچیق