رفتن به بالا

تلفن : 09124946517 - 77800970


مزایای بالکن (تراس)
مزایای بالکن (تراس)Reviewed by شیرین محبی on Jul 23Rating: 4.5مزایای بالکن (تراس)

مزایای بالکن (تراس) را می‌شناسید‌؟ با پایابنا همراه باشید.

اگر شما زمان زیادی را خارج از منزل طی می‌کنید، می‌توانید از خود در برابر اشعه‌های مضر UV خورشید محافظت کنید. اگر می‌خواهید یک بعد از ظهر آفتابی را در تراس سپری نمائید می‌توانید از برخی از گزینه‌ها مانند چادر مهمانی، کلاه‌فرنگی، سایبان و…  استفاده کنید. البته برای مکان‌‌هایی که دارای آلاچیق سنتی هستند، یا به هر روی آلاچیق دارند، موضوع به خودیِ خود حل شده است. سایه‌بان پاسیو مزیت‌های مختلفی دارد و در اشکال و اندازه‌های مختلف در دسترس است.

تاج پاسیو – حفظ حریم خصوصی و حفاظت از آفتاب

بالکن

پاسیو چادری با ساختار بافت، پارچه محکم و کشیده به شکلی پوششی از تراس سایه‌های تزئینی می‌باشد. بزرگ‌ترین مزیت آن این است که در مناطقی با فضای باز بزرگتر حفاظت از نور خورشید را فراهم می‌‌کند. با توجه به ساختار چتر عادی میهمانی، چادر برای مناطق بزرگ کارایی ندارد. این سیستم حفاظت بیشتری در برابر نور خورشید دارد و سایه‌های بهتری ایجاد می‌کند و بهترین محافظ در برابر اشعه‌های مضر UV است. از این رو در زمین بازی، تراس‌ها و استخرهای شنا و… استفاده می‌شود.

 

شما می‌توانید چادر را به خانه‌، تراس‌ و حتی درختان باغتان وصل کنید. چادر می‌تواند به آسانی نصب و برپا شده و بسته به فصل، به راحتی می‌تواند جمع شود. این سایه‌بان تزئینی شیک است و نمایی خاص به هر یک از اتاق‌ها ارائه می‌دهد. آثار جذاب زیادی با کمک بادبان‌های خورشیدی با سبک و اندازه‌های مختلف ایجاد شده است. علاوه بر این، بر روی تراس به آسانی سایه می‌افتد.

سایه بادبان مثلثی ساحل

پاسیو

تاج پوشش مناطق بزرگتر

بالکن

تاج پوشش باغ

باغ