رفتن به بالا

تلفن : 09124946517 - 77800970


آلاچیق مدرن
١٤ ایده ناب برای ساخت یک آلاچیق مدرن و شیک - بخش نخستReviewed by Kaveh on Sep 7Rating: 4.5

ایده‌هایی کم‌نظیر برای ساخت یک آلاچیق مدرن

با کمک طرح‌هایی که به صورت رایگان در اختیارتان قرار می‌دهیم، می‌توانید دست به کار شده و آلاچیقی در فضای بیرون منزلتان بنا کنید و از آرامش و زیبایی منحصر به فرد آن لذت ببرید. یک آلاچیق مدرن و در عین حال کم دردسر ارزش ساختمان و ملک شما را دو چندان می‌کند و جلوه بی‌نظیری به فضای اطراف منزلتان می‌بخشد.

متأسفانه در اغلب موارد، مالکین ساختمان نسبت به محوطه بیرون منزل بی‌توجه هستند و ارزش بالای این فضا را نادیده می‌گیرند؛ چرا که با شنیدن این کلمه در پس ذهنشان تصویر کلیشه‌ای و رنگ و رو باخته خانه قدیمی پدربزرگ و مادربزرگشان نقش می‌بندد؛ در حالی که خواست قلبی آن‌ها دست یافتن به یک چشم‌انداز مدرن و امروزی ست.

آلاچیق خانه باغ

آلاچیق مدرن

این آلاچیق درست در چند قدمی درب ورودی پشت منزلتان قرار می‌گیرد و اطراف آن مملو از گل‌های زیبا و خوشبویی ست که از تماشای آن سیر نمی‌شوید. با آویختن چند سبد گل و کاشت چند بوته توت‌فرنگی می‌توانید فضایی دل‌انگیز در اطراف خانه پدید آورید. از آنجایی که فاصله این سازه‌ها با امارت شما اندک است، می‌توانید بی‌هیچ دردسری آلاچیق خود را سیم‌کشی کرده و لامپ روشنایی و بلندگو در آن نصب کرده و از آرامش بعد از تاریکی بی‌‌حد و اندازه لذت ببرید.

آلاچیق‌های چهارگوش

آلاچیق مدرن

شما می‌توانید در کمتر از چند دقیقه دستورالعمل مرحله به مرحله ساخت این آلاچیق‌ها را بر روی کامپیوتر خود دانلود کنید. این آلاچیق آنقدر بزرگ هست که بتوان جشن تولدها و دورهمی‌های خانوادگی را در آن برگزار کرد و در آن واحدی به حدی کوچک و جمع و جور هست که بتوان در یک یا دو تعطیلات آخر هفته پروژه ساخت آن را به اتمام رساند.

آلاچیق‌های چوبی

آلاچیق مدرن

نقشه‌های ساخت مرحله به مرحله آلاچیق‌های چوبی به همراه تصاویر شرح دهنده هر یک از این مراحل را می‌توانید دانلود کنید و خودتان دست به کار شوید. چنین سازه‌ای نه تنها بر ارزش و بهای ملک شما می‌افزاید بلکه سایبانی برای استراحت‌های شما مهیا می‌کند و باعث می‌شود چشم‌انداز منزلتان دلنشین و جذاب باشد.

طرح‌های پیش ساخته

آلاچیق مدرن

اگر از به اجرا درآوردن طرح‌ها و نقشه‌های پیچیده واهمه دارید و به نظرتان کاری پرهزینه و گران می‌رسد، می‌توانید از طرح‌های پیش ساخته‌ای استفاده کنید که در داخل جعبه عرضه می‌شوند و یک آلاچیق نسبتاً ارزان قیمت بسازید. تمام آنچه نیاز دارید به صورت پیش ساخته و برش خورده در این جعبه موجود است. این آلاچیق‌ها در مقوله کیفیت چیزی کم ندارند. و به اندازه آلاچیقی که مواد لازم برای ساخت آن را جداگانه خریداری کرده و روی‌هم سوار می‌کنید، دوام داشته و محکمند، با این تفاوت که در اغلب موارد برایتان ارزان‌تر تمام می‌شوند.

برنامه طراحی و نقشه‌کشی گوگل

آلاچیق مدرن

اگر از کودکی طرح یک آلاچیق مدرن را در ذهن خود مجسم کرده‌اید و هیچ‌گاه فرصت نداشتید به آن جامه عمل بپوشانید، می‌توانید سری به Google Sketch Up بزنید و تصورات ذهنی خود را در قالب یک واقعیت مجازی پیاده کنید. حال کافی ست این طرح را بر روی کاغذ پرینت گرفته و مواد و ابزار لازم را تهیه کرده و پروژه آلاچیق مدرن و رویایی خود را کلید بزنید.

این مطلب را در فصل‌ آینده دنبال کنید.