Warning: php_uname() has been disabled for security reasons in /home/payabana/public_html/wp-content/plugins/googleanalytics/tools/class-support-logging.php on line 159
آلاچیق های مدرن ، ایده هایی ناب در ساخت آلاچیق مدرن ، آلاچیق سنتی ، آلاچیق چوبی | پایابنای صدر
رفتن به بالا

تلفن : 09124946517 - 09122345989


آلاچیق های مدرن
١٤ ایده ناب برای ساخت آلاچیق های مدرن و شیک - بخش دومReviewed by Kaveh on Sep 13Rating: 4.5

ایده‌های ناب برای ساخت آلاچیق‌های مدرن

اگر به دنبال گوشه‌ای دنج و به دور از هیایو برای زمان خستگی خود می‌باشید مطالعه این مقاله به شما ایده‌هایی ناب در خصوص ساخت آلاچیق‌های مدرن می‌دهد. این آلاچیق‌های مدرن را می‌توانید خودتان به سادگی بسازید، اجباری نیست که این آلاچیق‌ها در فضای سبز و محوطه خارج منزلتان بنا شوند، می‌توانید در پاسیو و تراس نیز از وجود چنین سازه زیبا و چشم‌نوازی فیض ببرید. اگر در پی آنید که فضای بیرون امارت خود را با ساخت یکی از این آلاچیق‌های مدرن بیارایید، می‌توانید از ایده‌های این مقاله بهره ببرید. زمان آن رسیده که آستین‌ها را بالا بزنید و آلاچیقی باب میل و سلیقه خود بسازید.

آلاچیق هشت گوش

آلاچیق‌های مدرن

سبک و سیاق طراحی این آلاچیق‌های مدرن کلاسیک و سنتی است و جلوه خاصی به حیات خلوت شما می‌دهد و سایبانی زیبا، خنک و فرح‌بخش در اختیارتان می‌گذارد تا از یک شام شاعرانه یا چرت نیم‌روزی یا هر تفریح دیگری که به ذهنتان خطور می‌کند، در این فضای چشم‌نواز لذت ببرید.

سرپناهی در حیات خلوت

آلاچیق‌های مدرن

به دنبال یک فضای سرپوشیده و دنج در حیات خلوت منزلتان می‌گردید تا وقتی از هیاهوی زندگی خسته‌اید به آنجا پناه ببرید و روحتان تازه شود و از سوی دیگر می‌خواهید برای راه انداختن جشن عروسی و مهمانی‌های خانوادگیتان روی آن حساب کنید؟ این آلاچیق‌های مدرن و بزرگ همان چیزی است که در پی آنید.

آلاچیق‌‌های باز (Open)

آلاچیق‌های مدرن

شما می‌توانید نقشه‌های مربوط به این سازه فوق‌العاده زیبا و معرکه را به صورت رایگان دانلود کنید. این آلاچیق‌های چوبی ایده‌ای ناب و بی‌نظیر برای کسانی است که در جستجوی یک کنج خلوتند یا به دنبال کمی تفاوت و خلاقیت در فضای تراس یا پاسیوی منزلشان هستند.

طرح‌های هشت ضلعی

آلاچیق‌های مدرن

 

با وجود این طرح‌ها می‌توانید یک آلاچیق ٨ فوتی ٨ گوش بسازید که‌هم ارزان و مقرون به صرفه است و‌هم زیبایی هر حیات خلوتی با هر سایزی را چند برابر می‌کند.

طرح‌های پیش ساخته آلاچیق‌های حفاظ‌دار

اگر به دنبال سایبانی هستید که شما را از شر حشرات حفظ کند و در عین حال از نسیم‌های خنک و فرح‌بخش بی‌نصیب نمانید، آلاچیق‌های پیش ساخته حفاظ‌دار مناسب میل و سلیقه شماست. می‌توانید این آلاچیق‌ها را در امارات مدرن خود نصب کنید.

آلاچیق‌های ساخته شده از چوب بازیافتی

آلاچیق‌های مدرن

چوب بازیافتی بسیار با دوام بوده و کار کردن با آن بسیار ساده و بی‌دردسر است و می‌تواند جایگزین فوق‌العاده‌ای برای چوب در ساخت آلاچیق‌های چوبی باشد.

آلاچیق‌های مدرن اما کوچک و دنج

آلاچیق‌های مدرن

با کمک این نقشه‌ها می‌توانید خودتان دست به کار شده و در وسط حیات خلوتتان یک آلاچیق کوچک و جمع و جور بسازید. فضایی ایده‌آل برای لذت بردن از قهوه صبحگاهی یا نوشیدن یک لیوان شراب ناب در یک غروب دلنشین به همراه کسی که رنگ و بوی دیگری به زندگیتان بخشیده.

آلاچیق بزرگ و سرسبز

آلاچیق‌های مدرن

اگر فضای کافی در اختیار دارید و می‌خواهید کمی بلندپروازی کنید، ساخت آلاچیق‌های بزرگ و سرسبز را به شما پیشنهاد می‌کنیم. این آلاچیق‌ها فضای کافی برای کاشت گل و گیاه یا گذاشتن میز و صندلی را در اختیارتان قرار می‌دهند و سقف آن به حدی بلند است که می‌توانید از هر زاویه‌ای به مناظر پیش چشمتان خیره شده و لذت ببرید.

آلاچیق دارای سقف شیب دار

ساخت آلاچیق با سقف شیب دار، ساده و مقرون به صرفه است. اگر به دنبال سادگی و زیبایی هستید و سایبانی می‌خواهید که شما را از نور آزاردهنده خورشید دور نگه دارد و محفل‌هایتان را گرم و با صفا کند، این طرح‌های دست ساز، ارزش امتحان کردن را دارند.