رفتن به بالا

تلفن : 09124946517 - 77800970


خرپای استاندارد

خرپاها انواع مختلفی دارد ولی در هر زمینه انتخاب خرپای استاندارد و مناسب همان کار، برای افزایش عمر خرپا و دارا بودن بالاترین عملکرد ضروری است. در این مقاله کوتاه، موارد استفاده انواع خرپای استاندارد برای مصارف گوناگون را معرفی می‌‌کنیم.

خرپای سقف ساختمان‌های تجاری

خرپای به کار رفته در نمایشگاه‌های ماشین، انبارها، فروشگاه ها، کارخانه و سایر ساختمان‌های تجاری به گونه‌ای طراحی شده‌اند که بتوانند در زیر بار ساختمان‌های تجاری تاب آورند.

خرپای ساختمان‌های مزرعه

طول دهانه خرپای به کار رفته در ساختمان مرغداری، انبار کاه و یونجه، محل ذخیره خوراک دام و طیور و نگهداری دستگاه‌‌ها و ماشین آلات باید وسیع و فراخ بوده و کیفیت لازم را داشته باشد. از این طریق می‌‌توانید در حجم مواد و مصالح مصرفی صرفه جویی کنید، اما به هنگام طراحی باید دقت کافی به خرج دهید تا در عین حال که سازه پایداری عرضی خود را حفظ می‌‌کند، قدرت و استحکام آن در برابر تنش‌های فشاری دو چندان شود.شرکت Older Trusses برای ساخت ساختمان‌های مزرعه دهانه خرپا را بین ٦٠ تا ٨٠ فوت در نظر می‌‌گیرند.

خرپای سقف ساختمان‌های مسکونی

به هنگام ساخت خرپاهای مورد استفاده در ساختمان‌های مسکونی می‌‌توان از تکنولوژی‌های کامپیوتری نهایت بهره را برد. ما می‌‌توانیم سیستم‌های پیچیده سقف را که از صدها نوع خرپای متفاوت تشکیل شده، با کمک تکنیک‌های کامپیوتری اجرا کنیم. قوس‌های فوقانی و تحتانی می‌‌تواند شیب‌های متفاوتی را به خود گیرد و زمانی که ساخته شد، سقفی یکپارچه و بی‌‌نقص را شکل می‌‌دهند.
خرپای کف

خرپای استاندارد کف

خرپای کف می‌‌تواند محدوده گسترده و فراخی را تحت پوشش قرار داده و روند نصب شاقول و عایق‌کاری را به مقدار قابل توجهی تسهیل کرده و سرعت بخشد.

خرپای استاندارد طاق دار

ما می‌‌توانیم خرپاهای طاق‌دار را کم ارتفاع یا بلند بسازیم تا شما بتوانید از مزایا و قدرت چوب به بهترین شکل بهره‌مند شوید. ما برای مشتریان خود اشکال حیرت‌انگیز و بسیار زیبایی در فضای داخلی ساختمانشان به ارمغان می‌‌آوریم، به عنوان مثال طاقی که امتداد می‌‌یابد تا به طاق دیگری برسد یا یک طاق ساده و شیک که بر فراز آشپزخانه گسترده شده و جلوه فوق العاده‌ای به خانه بخشیده است.

خرپای شاه تیر

ما می‌‌توانیم خرپای شاه تیر را به صورت عادی، طاقدار، ابرویی، دیواری یا تلفیقی از چند مدل طراحی کنیم. پیچیده و منحصر به فرد ساختن قوس فوقانی و تحتانی خرپا به هیچ وجه کار دشوار و سختی نیست، ما می‌‌توانیم آن را به گونه‌ای طراحی کنیم که دقیقاً همان باری را تحمل کند که شما می‌‌خواهید. با تکیه بر فرمول‌های ریاضی و نرم افزار Alpine AIS خرپای شاه تیر را برای تحمل حجم بالای برف و فشار ناشی از وزش باد طراحی می‌‌کنیم.

خرپای شیروانی

برای اضافه کردن یک اتاق در بالای گاراژ یا سالن نشیمن استفاده از خرپای شیروانی می‌‌تواند ایده فوق العاده‌ای باشد. می‌‌توانیم قوس‌های تحتانی خرپا را با چوب و در همان ابعادی بسازیم که شما می‌‌خواهید و یا از بست‌های شبکه‌ای کف در ساخت آن بهره بگیریم.